Anasayfa

Hakkımızda

Keşif Formu

İletişim

0232 426 35 15

Bize Yazın

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Günümüzde insanımız artık sobalı evler yerine kaloriferli konutları tercih ediyor. Yakıtlarını kıyasladığımızda doğalgaz en ekonomik ve en zararsız olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle sanayide maliyetleri önemli derecede olumlu etkilemektedir.

 

Daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve yakıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergahları belirlenip duvar geçiş yerleri delinmektedir. Daha sonradan kelepçeleri duvara sabitlenerek ölçüleri alınıp çelik borular kesilip dişleri açılır ve montajlama işlemi yapılır. Ocak ve yakıcılığı bulunan cihazların  vana ve makaronlu Flex’lerinin montajlaması yapılmaktadır. Sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla “U” manometreleri sayesinde test yapılır ve İzmir Gaz randevusuna kadar beklenir.

 

Gaz açılmalarına engel olarak görülen sebepler:

 

   Ocakların bulunduğu mekanda havalandırma menfezlerinin bulunmaması

   Cihazların kurulumunun hatalı yapılması

   Baca çıkışının hava alanına bakmaması

   Ocak vanalarının ateşe yakın bulunması

   Yakıcı cihazların vanasına ulaşılmaz olması

   Projelerde bulunan hataların olması

Kurumsal

2019 yılında faaliyete başladığımız iş hayatında ülkemizin lokomotif sektörü olan doğalgaz projelendirme ve mühendislik sektörüyle İzmir piyasasında iş hayatına atıldık. Kuruluşumuzdan bu zamana İzmir'in çeşitli bölgelerinde projelerimizi başarı ile bitirdik ve devam eden projelerimizi en iyi şekilde tamamlamak üzere özveri ile çalışıyoruz.

Site Haritası

Anasayfa

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

Keşif Formu

İletişim

© Copyright Aktif Doğalgaz 2020

Tasarım : www.eylulgrafik.net